Školení a přezkoušení dle vyhl. 50/1978 Sb.

Školení provádíme formou výkladu lektora doprovázeného prezentací promítanou dataprojektorem a obsah vždy přizpůsobujeme vykonávaným činnostem.

Můžete vybírat z následujících typů školení:

  • Skupinová školení a přezkoušení pro jednotlivce
  • pořádáme v naší učebně v Brně a přihlásit se můžete na některý z vypsaných termínů (viz Kalendář školení ).  Ceny jsou účtovány dle platného ceníku (viz Ceník).
  • Firemní školení a přezkoušení
  • uspořádáme pro Vaše pracovníky v předem dohodnutém termínu v naší učebně v Brně nebo na jiném dohodnutém místě, a to i mimo Brno.
    U firemních školení poskytujeme slevy dle počtu účastníků a cena je vždy stanovována dohodou.
  • Individuální školení/přezkoušení
  • pořádáme pro jednotlivce v předem dohodnutém termínu v naší učebně v Brně nebo na jiném dohodnutém místě, a to i mimo Brno. Cena je stanovována dohodou.

Školíme pracovníky všech kvalifikačních stupňů (§ 3 až § 11) pro činnosti na el. zařízeních bez omezení napětí v objektech bez i s nebezpečím výbuchu.

V rámci školení nabízíme i zpracování konkrétních pracovních postupů pro vybrané skupiny pracovníků (zejména osoba seznámených dle § 3 vyhl. a poučených dle § 4 vyhl.) a jejich následné proškolení.

Na školení získáte v souladu s § 14 odst. c) vyhl. 50/1978 Sb. nejen teoretické, ale i praktické znalosti o poskytování první pomoci. 

Informace a přihlášky

Telefonicky - 777 761 044 , mailem - info@elektrokonzult.cz  nebo 

prostřednictvím poptávkového formuláře  

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.